برای تهیه اشتراک و ورود به دوره فیت شو به شماره تلگرام یا واتس اپ 09339137872 پیام بدهید

 

اگر دوره فیت شو سطح B را تهیه کرده اید میتوانید از طریق این لینک وارد دوره شوید

 

 

در این دوره چه چیزی آموزش داده میشه و شامل چه کسانی هستش؟

تمام تلاش من در دوره ها این است که تمرینات اونقدر شاد و متنوع باشه که شما از ورزش کردن با من لذت ببری هر روز بدنت رو به یک چالش جدید میکشم

تمرینات بدنسازی، پیلاتس ، یوگا ، ایروبیک ، تمرین با چوب ، تمرینات چربی سوزی و تمرینات متنوع برای کاهش چربی های شکم و پهلو…

تو این دوره نحوه صحیح اجرای تمام حرکات آموزش داده میشه و مثل مربی خصوصی عمل میکنه و انگاری مربی خصوصی اومده خونتون و شما یک ساعت همراه باهاش ورزش میکنید.بدنتون رو گرم میکنید، نحوه صحیح اجرای تمام حرکات رو یاد میگیرید و این کمک میکنه شما آسیب نبینید و خیلی سریعتر و بهتر به اندام مورد علاقه تون برسید.

.

پکیج دوره فیت شو شامل :
  • 12 جلسه برنامه ورزشی متنوع در سه سطح افراد مبتدی ، آسیب دیده و حرفه ای (مخصوص دوستانی که بدن آماده تری دارند) هستش
  • آموزش برنامه غذایی درست روزانه
  • آموزش لاغری با کمک ذهن
  • گروهی از دوستان هم هدف که هر روز با هم در ارتباط هستید و تجربیات و انرژی مثبت خودتون رو به دوستان هم هدف منتقل میکنید و انرژی و انگیزه تون برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام و سلامتی صد ها برابر بیشتر میشه.
  • پیگیری روزانه من(شما هر روز با من در ارتباط هستید و از کارهایی که در طول روز برای رسیدن به هدفتون انجام میدید بهم گزارش کار میدید.و این پیگیری روزانه کمک میکنه با قدرت بیشتر مسیر تون رو ادامه بدین)

یادتون باشه که حتما بعد از ثبت نام و پر کردن فرم های ثبت نام تو تلگرام بهم پیام بدید تا درباره نحوه انجام تمرینات با توجه به شرایط جسمی شما راهنمایی تون کنم  و بعد وارد گروه فیت شو تو تلگرام بشید که آموزشهای تکمیلی تر تو گروه تلگرام قرار داده میشه

09339137872

یادت باشه که تمرینات از زمان ثبت نام و شروع دوره تا آخر دوره و یک هفته بیشتر ذخیره میمونه تا جلساتتون سوخت نشه. پس شما باید تو این مدت برای ورزش کردن زمان بزارید و بصورت منظم ورزش کنید، تا بتونید با تمرین و تکرار نتیجه خیلی بهتری از تمرینات ورزشی بگیرید.

دوست دار شما : نازی فیتنس

پیش نیاز های این دوره آموزشی

دوره فیت شو سطح B در ادامه دوره فیت شو سطح A برگزار میشه و دوستانی که چندین ماه یا سال هستش که ورزش جدی نکردین و یا فقط خودتون پیاده روی داشتید و ورزش سبک انجام میدادید، باید از سطح مبتدی تمرینات رو شروع کنید. ولی دوستانی که بدن آماده تری دارید و با نحوه صحیح اجرای حرکات ورزشی هم آشنا هستید میتونید تمرینات این سطح رو انجام بدید.

.

دوره در سه سطح افراد مبتدی ، آسیب دیده و حرفه ای برگزار میشه و هر کدوم از شما عزیزان میتونید تمرینات ورزشی مخصوص خودتون رو انجام بدید.

 

 

 

یادت باشه که اگه میخوایی تا آخر عمر سالم باشی و تو وزن و اندام مورد علاقه ات باشی باید هر روز براش یه قدم برداری،ورزش کنی و تغذیه درستت رو رعایت کنی، امتحان کن ارزشش رو داره